Dari slot klasik tiga gulungan hingga slot video jackpot progresif bernilai jutaan ringgit — 2win menghadirkan pengalaman slot online paling seru dan paling adil untuk semua pemain di Malaysia. Deposit serendah RM10, pengeluaran dalam minit.
Selamat & Berlesen · 18+ Sahaja · Mudah Alih Seratus Peratus
Tapis mengikut kategori kegemaran anda — ada sesuatu untuk semua jenis pemain
Jackpot Progresif
RTP 97.1%117,649 Cara Menang
RTP 96.0%Slot Video 6x5
RTP 96.5%Slot 3 Gulungan
RTP 95.8%Jackpot Progresif Mega
RTP 96.9%Megaways™ 200,704
RTP 97.3%Tema Asia 5 Gulungan
RTP 96.2%Cluster Pays™
RTP 96.5%
Kalau anda pernah cuba platform slot lain tapi rasa kurang puas hati — mungkin pengeluaran lambat, pilihan permainan terhad, atau antara muka yang membosankan — maka 2win hadir untuk mengubah semua itu. Platform slot kami dibina dengan satu matlamat: memberikan pengalaman terbaik kepada pemain Malaysia, dari saat pertama mendaftar hingga saat kemenangan dikreditkan ke akaun anda.
Di 2win, koleksi permainan slot kami merangkumi lebih daripada 500 tajuk aktif, dan senarai ini terus berkembang setiap bulan apabila tajuk baharu ditambah. Anda akan menemui pelbagai jenis slot — daripada slot klasik tiga gulungan yang mudah dan nostalgik, slot video moden dengan animasi menakjubkan, slot Megaways™ dengan ratusan ribu cara menang, sehinggalah slot jackpot progresif yang kumpulan hadiahnya boleh mencecah jutaan ringgit. Tidak kira apa gaya bermain anda, 2win ada pilihan yang sesuai.
Salah satu perkara yang paling kerap diperkatakan oleh pemain setia 2win ialah kadar pembayaran (Return to Player atau RTP) yang tinggi. Purata RTP slot di platform kami melebihi 96%, bermakna untuk setiap RM100 yang dipertaruhkan, pemain dijangka menerima semula lebih daripada RM96 secara purata dalam jangka panjang. Ini bukan hanya angka — kami menggunakan penjana nombor rawak (RNG) yang telah diaudit dan diperakui oleh pihak bebas bagi memastikan setiap pusingan adalah adil dan tidak boleh dimanipulasi.
Bagi pemain yang baru mula berjinak-jinak dengan dunia slot online, 2win menyediakan mod demo percuma untuk kebanyakan permainan. Anda boleh cuba seberapa banyak slot yang anda mahu tanpa perlu mengeluarkan satu sen pun — faham mekanik permainan, rasa aliran bonus, dan baru kemudian mainkan dengan wang sebenar apabila anda sudah bersedia. Ini adalah satu pendekatan yang kami percaya betul-betul membantu pemain baru membuat keputusan bermain yang lebih bijak.
Soal deposit dan pengeluaran, 2win menyokong pelbagai kaedah pembayaran tempatan Malaysia yang paling popular. Anda boleh deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, atau perbankan dalam talian FPX seperti Maybank2u dan CIMB Clicks. Semua transaksi adalah dalam Ringgit Malaysia (RM) — tiada penukaran mata wang, tiada caj tersembunyi. Deposit minimum serendah RM10 menjadikan 2win platform yang benar-benar mesra semua lapisan pemain, sama ada anda pemain kasual atau pemain serius yang bermain dengan bajet yang lebih besar.
Pengeluaran kemenangan di 2win juga adalah antara yang paling pantas dalam industri. Ahli biasa boleh menjangkakan pengeluaran diproses dalam masa 15 hingga 30 minit, manakala ahli VIP boleh menikmati pengeluaran segera dalam masa kurang daripada 5 minit. Wang terus masuk ke e-wallet atau akaun bank anda tanpa perlu melalui prosedur yang panjang dan memenatkan. Inilah sebabnya ribuan pemain slot Malaysia lebih memilih 2win berbanding pilihan lain di pasaran.
Promosi khusus untuk pemain slot di 2win tidak pernah berhenti. Selain bonus alu-aluan untuk ahli baru yang boleh digunakan terus pada permainan slot, kami juga menganjurkan kejohanan slot mingguan dengan hadiah wang tunai yang dikongsi di kalangan peserta terbaik. Terdapat juga ciri "Drops & Wins" di mana hadiah rawak akan jatuh secara langsung kepada pemain yang aktif semasa sesi yang layak — bermakna setiap pusingan yang anda buat memberi peluang tambahan untuk menang, walaupun bukan pusingan kemenangan biasa.
Untuk pemain yang lebih mementingkan kemudahan, aplikasi mudah alih 2win dioptimumkan sepenuhnya untuk Android dan iOS. Semua slot boleh dimainkan terus melalui pelayar telefon bimbit tanpa perlu muat turun sebarang aplikasi tambahan. Kualiti grafik dan bunyi dikekalkan pada tahap tertinggi walaupun pada sambungan data mudah alih biasa. Ini bermakna anda boleh bermain slot 2win semasa dalam perjalanan ke tempat kerja, semasa berehat tengah hari, atau di mana sahaja anda berada di seluruh Malaysia.
Semua RTP telah diaudit secara bebas — bermain dengan keyakinan penuh di 2win
| Nama Slot | Kategori | RTP | Graf RTP | Volatiliti |
|---|---|---|---|---|
| Dragon's Fire Megaways | Megaways™ | 97.3% | Tinggi | |
| Fortune Ox | Jackpot | 97.1% | Sederhana-Tinggi | |
| Mega Moolah | Jackpot Progresif | 96.9% | Sederhana | |
| Gates of Olympus | Slot Video | 96.5% | Tinggi | |
| Sweet Bonanza | Cluster Pays™ | 96.5% | Tinggi | |
| Bonanza Megaways | Megaways™ | 96.0% | Tinggi | |
| Caishen's Fortune | Tema Asia | 96.2% | Sederhana | |
| Lucky 7 Klasik | Klasik | 95.8% | Rendah |
RTP dikira berdasarkan jumlah pertaruhan jangka panjang. Keputusan individu boleh berbeza-beza.
Teknologi dan fungsi yang menjadikan pengalaman bermain lebih seru dan lebih berbaloi
Hampir semua slot di 2win mempunyai ciri Free Spins yang dicetuskan oleh simbol Scatter. Menang lebih banyak tanpa mengeluarkan wang tambahan — inilah yang paling disukai pemain.
Simbol Wild menggantikan mana-mana simbol lain untuk melengkapkan kombinasi kemenangan. Expanding Wild pula mengembang untuk menutup seluruh gulungan — potensi menang berganda!
Setiap pertaruhan dari semua pemain di seluruh rangkaian menyumbang kepada kumpulan jackpot yang terus membesar. Seorang pemenang boleh membawa pulang jutaan ringgit dalam satu pusingan!
Cuba mana-mana slot tanpa risiko menggunakan wang maya. Sesuai untuk pemain baru yang ingin memahami mekanik permainan sebelum bermain dengan wang sebenar.
Semua slot di 2win berfungsi lancar pada telefon Android dan iPhone tanpa perlu muat turun aplikasi. Antaramuka menyesuaikan saiz skrin secara automatik untuk pengalaman bermain terbaik.
Pantau sejarah permainan, jumlah kemenangan, dan statistik pertaruhan anda sendiri melalui papan pemuka akaun 2win. Bermain dengan lebih terkawal dan bertanggungjawab.
Lebih banyak cara untuk menang — bonus, cashback, dan kejohanan setiap minggu
Dapatkan bonus padanan 100% sehingga RM200 pada deposit pertama anda. Digunakan terus pada permainan slot terpilih. Tiada kod promo diperlukan — bonus diaktifkan secara automatik.
Bersaing dengan ribuan pemain lain dalam kejohanan slot mingguan. Pemain dengan kemenangan terbesar atau multiplier tertinggi berkongsi hadiah wang tunai setiap Ahad. Penyertaan percuma untuk semua ahli aktif.
Hadiah rawak jatuh kepada pemain aktif sepanjang hari — tak perlu menang besar untuk menerima hadiah. Setiap pusingan pada slot yang layak memberi anda peluang menerima "drop" wang tunai tanpa dimaklumkan terlebih dahulu.
Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain slot kami
Lebih 850,000 pemain Malaysia telah pilih 2win. Daftar sekarang, tuntut bonus alu-aluan anda, dan mula nikmati 500+ slot terbaik dari telefon anda.
Deposit minimum RM10 · RTP sehingga 97.3% · Pengeluaran dalam 5–30 minit · 18+ sahaja